O nas

Personalizowane Anonse

Czy to uszczęśliwi innych?

Wyobraź sobie ten moment prawdziwego szczęścia, który ktoś odczuwa dostając wyjątkowo oprawiona wiadomość. Dzielenie się radością jest naszą pasją. Zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci uszczęśliwić innych.

To pytanie zadajemy sobie każdego dnia. Dążenie do uszczęśliwienia innych jest odczuwalne we wszystkim, co robimy. Naszą misją jest pomaganie w uwiecznianiu wspomnień i tworzeniu nowych. Personalizowany Anons to unikalna prezentacja, strona stworzona specjalnie dla dzielenia się z rodziną.

Jak to robimy?

Urodziny mamy, życzenia walentynkowe dla ukochanej lub po prostu podziękowanie dla koleżanki; każda chwila i każdy odbiorca jest wyjątkowy. Pomagamy w znalezieniu odpowiedniego projektu graficznego, uwzględniając tę różnorodność. Znajduje to odzwierciedlenie nie tylko w naszym szerokim wyborze grafiki, ale także w możliwości oferowania przez nas indywidualnych kreatywnych projektów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy projekt poruszy serca jego najbliższych.

Zawsze słuchamy życzeń i potrzeb naszych klientów, i mają one ogromny wpływ na podejmowane przez nas decyzje. Każdego dnia tworzymy nowe szaty graficzne, oraz dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni i zawsze korzystali z naszego serwisu.

Personalizowane Nekrologi i Kondolencje

Personalizowany Elektroniczny Nekrolog pomaga w prosty sposób poinformować o śmierci i zbliżającej się ceremonii pogrzebowej wszystkie ważne osoby: członków rodziny, przyjaciół, znajomych i współpracowników osoby zmarłej. Powiadomienie pomaga również wspominać zmarłego i złożyć kondolencje.

Elektroniczne nekrologi i kondolencje, to rozwiązanie oparte na stronie internetowej. Służy do przekazywania informacji o zbliżającej się uroczystości pogrzebowej lub złożenia kondolencji.

Powiadomienie ma formę wiadomości SMS z interaktywnym linkiem do specjalnej, spersonalizowanej strony internetowej (elektronicznego nekrologu) zawierającej wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące osoby zmarłej i ceremonii pogrzebowej wraz z interaktywnymi mapami dojazdu do poszczególnych lokalizacji. Atutem Personalizowanego nekrologu jest jego niezwykle osobisty charakter i możliwość łatwego udostępnienia powiadomienia konkretnym osobom.